Állásazonosító: 105596_HU_2

Daimler-ELS projekt Fejlesztő / Üzemeltető szakember

Helyszín:
Szeged

Feladatok

Egy német autóipari multinacionális nagyvállalat Damiler-ELS projektre keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő DevOps feladatokat ellátó szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te, vagy a mi emberünk!

  • 3rd Level Support:
    • Application Maintenance
    • Ügyfélkapcsolattartás
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Specifikációk elkészítése
  • Projekttámogatás (új ügyfélmegoldások, migrációs projektek)
  • Kisebb megoldások és interface-ek fejlesztése
  • Fejlesztési folyamataink és szolgáltatásaink karbantartása és hatékonyságuk növelése
  • Teljesítménynövelés
  • Munkafolyamatok automatizálása

Elvárások

  • Legalább 1 év tapasztalattal rendelkezel Oracle Database, Subversion technológiákban
  • Legalább 3 év tapasztalattal rendelkezel PL/SQL és Java technológiákban
  • További ismeretek: Linux, IBM MQseries
  • Német nyelvet szívesen használod szóban és írásban is
  • Hajlandóság hosszútávú projektben való aktív részvételre

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • Tapasztalat logisztika területén

Személyiség:

  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Rugalmas hozzáállás

Amit kínálunk

  • Új kollégáinkra első munkanapjuktól kezdve teljes körű munkahelyi élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Akár az első munkanapon igényelhető az AYCM kártya, amely ingyenesen, havi 8 alkalommal biztosít munkavállalóink számára sportolási lehetőséget
  • A próbaidő után új belépőink jogosultak a Cafeteriára, melynek éves keretösszege bruttó 270 000 Ft (ennek éves keretösszege 3 és 5 év után növekszik)
  • A fentieken kívül, pozíciótól függően éves/negyedéves jutalom kerül kifizetésre, továbbá kollégáink projektteljesítési bónuszokban is részesülhetnek
  • Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre, így minden kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy a legkülönbözőbb tréningeken és képzéseken vegyen részt (vezetői képzések, hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Szívesen látjuk minden kollégánkat a vállalati, ágazati és csoportszintű rendezvényeinken (csapatépítők, workshopok, ITSH pub, évzáró karácsonyi rendezvény)

Kapcsolat

Kérdése van?

E-Mail: [email protected]

Ez is érdekelhet:

Rólunk

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb infokommunikációs munkaadója, a T-Systems International magyar leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban és 2015-ben is elnyerte az "Év befektetője" díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások innovációjára, menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti, debreceni, pécsi és szegedi telephelyeit, valamint várja kezdő- és tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Munkavégzés helye

Kapcsolat

További információk

Adatvédelem